• Gdy jest Ci źle, uśmiechnij się...na zdrowie...

 • Pełno we mnie zajętości, od rozumu, aż po kości...

 • Czy asertywnych też tam znajdziecie ?

 • Perfekcja, z dzieciństwa lekcja...

 • Podziękowania

  Wszystkim, którzy zachęcali mnnie do powrotu do grania oraz brali udział w przygotowaniu płyty bardzo serdecznie dziękuję.

 • Piosenki

  Cieszyłbym się bardzo, gdyby te piosenki mogły urozmaicić spotkania kardiologiczne, także te kardiologów z pacjentami.

 • Medycyna i Muzyka

  Muzyka zamknięta w sercach moich pacjentów po latach wydobyła się z mojego serca.

 • Muzyka i Medycyna

  Lekarze ogrom czasu spędzają w pracy. Czemu nie podzielić się tym, czym żyjemy...

Podziękowanie

Szczególne podziękowania dla Mateusza Kurka, który w swoim studio niezwykle cierpliwie pochylał się nad nieudolnymi dźwiękami wypływającymi z mojego  „gitaroskopu” (to umowne połączenie gitary i stetoskopu) i przekształcał je w prawdziwe zapisy muzyczne. Uczyć staruszka śpiewania to niezły wyczyn, któremu wiele czasu poświęciła Anita Dąbrowska, nadając kierunek mojemu wokalnemu, jakże niewczesnemu raczkowaniu. Obojgu Wam zawdzięczam, że ten dziwny debiut muzyczny był w ogóle możliwy. Bardzo, bardzo dziękuję.

Karolinie Michalak wielkie dzięki za młodzieńczy entuzjazm wyrażony w impresjach okładkowych.

Tym, którym udało się mnie przekonać, bym w końcu po wielu latach kupił nową gitarę i wrócił do grania, a także muzykującym Kolegom lekarzom, którzy zapraszali mnie do udziału w organizowanych przez nich sesjach muzycznych, Koleżankom i Kolegom, Personelowi medycznemu, z którym pracuję oraz wielu Pacjentom, wreszcie moim Najbliższym - Wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję za tak ważne dla mnie wsparcie.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.