• Gdy jest Ci źle, uśmiechnij się...na zdrowie...

 • Pełno we mnie zajętości, od rozumu, aż po kości...

 • Czy asertywnych też tam znajdziecie ?

 • Perfekcja, z dzieciństwa lekcja...

 • Podziękowania

  Wszystkim, którzy zachęcali mnnie do powrotu do grania oraz brali udział w przygotowaniu płyty bardzo serdecznie dziękuję.

 • Piosenki

  Cieszyłbym się bardzo, gdyby te piosenki mogły urozmaicić spotkania kardiologiczne, także te kardiologów z pacjentami.

 • Medycyna i Muzyka

  Muzyka zamknięta w sercach moich pacjentów po latach wydobyła się z mojego serca.

 • Muzyka i Medycyna

  Lekarze ogrom czasu spędzają w pracy. Czemu nie podzielić się tym, czym żyjemy...

Płyta STOP

W przygotowaniu, nagraniu, opracowaniu i wydaniu płyty brali udział:
SŁOWA I MUZYKA: JACEK GESSEK
WOKAL I GITARY: JACEK GESSEK
ARANZACJE: Q-REK
PRZYGOTOWANIE WOKALNE: ANITA KUREK
REJESTRACJA / MIKS / MASTERING: PRZESTRZEŃ KREACJI NIEMOŻLIWYCH
PRODUKCJA: Q-REX
ART WORK: ANNA STEBLECKA
INSTRUMENTY PERKUSYJNE I WOKAL GOŚCINNIE W UTWORZE TARGETY: JOSE TORRES I ANITA KUREK
 

„STOP” to chwila pochylenia się nad problemami w relacjach z innymi i samym sobą.

W tym dźwiękowym pejzażu próbuję opisać częste zmagania naszej psyche malowane w różnych rytmach i tematach: od asertywności i perfekcjonizmu do życia pod dyktando celu, od straty bliskiej osoby do ucieczki; wszędobylska promocja i reklama, nierzadko spotykane postawy narcystyczne, wszystko to nie ułatwia odpowiedzi na pytanie, jak żyć, jak osiągnąć własny cel, jak naprawdę być sobą w swoim życiu?

Może ta muzyczna refleksja zawarta w 13-tu piosenkach pozwoli przybliżyć się do własnej, niepowtarzalnej odpowiedzi? Tego serdecznie życzę Wszystkim, którzy po tę płytę sięgną, nie wykluczając siebie samego.  

Jacek Gessek
 

Płytę można zamówić poprzez formularz kontaktowy.

Mp3 (demo 13 utworów):

 

 

 

 

 

Podziękowania

Szczególne podziękowania dla Anity i Mateusza Kurków, dzięki którym „STOP” w ogóle mógł powstać. Tylko wielka cierpliwość i talent Anity w pracy wokalnej ze mną oraz zapał i piękne aranżacje Mateusza sprawiły, że ta już druga po „Serce w usterce” (2014) płyta mogła się ukazać.

Jose Torresowi (wokal i instrumenty perkusyjne) i Anicie Kurek (wokal) dziękuję za piękne urozmaicenie płyty w piosence „Targety”.

Annie Stebleckiej dziękuję za impresje okładkowe, a Karolinie Rybickiej za video-klip promujący utwór „STOP” - entuzjazm ich młodości niech trwa zawsze.

Panu Bogdanowi Białkowi, Redaktorowi Naczelnemu oraz Redakcji „Charakterów”, dziękuję za objęcie płyty patronatem, to dla mnie wielki zaszczyt. Lektura Państwa Pisma była i jest dla mnie ważną i częstą inspiracją.

Serdecznie dziękuję panu Wojciechowi Eichelbergerowi za pochylenie się nad moimi zmaganiami muzycznymi na pograniczu psychologii i jakże cenne słowa wsparcia.

Panu Prezydentowi Michałowi Zaleskiemu i Gminie Miasta Toruń dziękuję bardzo za kolejną już pomoc na mojej muzycznej drodze.

Panu Janowi Wachowiakowi za wygładzenie czujnym okiem niedociągnięć językowych.

Dziękuję moim Wszystkim Bliskim za cierpliwość i ciepło, bym i ja mógł się na chwilę zatrzymać dla tych kilku dźwięków… bo o STOP tu właśnie chodzi…

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.