• Kiedy życiu mówię tak, żyć się chce

 • Ambiwalencja, ambiwalencja

 • Stara bieda, bez tej biedy żyć się nie da

 • Zacznij od siebie

 • Gdy jest Ci źle, uśmiechnij się...na zdrowie...

 • Pełno we mnie zajętości, od rozumu, aż po kości...

 • Czy asertywnych też tam znajdziecie ?

 • Perfekcja, z dzieciństwa lekcja...

 • Podziękowania

  Wszystkim, którzy zachęcali mnnie do powrotu do grania oraz brali udział w przygotowaniu płyty bardzo serdecznie dziękuję.

 • Piosenki

  Cieszyłbym się bardzo, gdyby te piosenki mogły urozmaicić spotkania kardiologiczne, także te kardiologów z pacjentami.

 • Medycyna i Muzyka

  Muzyka zamknięta w sercach moich pacjentów po latach wydobyła się z mojego serca.

 • Muzyka i Medycyna

  Lekarze ogrom czasu spędzają w pracy. Czemu nie podzielić się tym, czym żyjemy...

Stop

W przygotowaniu, nagraniu, opracowaniu i wydaniu płyty brali udział:
SŁOWA I MUZYKA: JACEK GESSEK
WOKAL I GITARY: JACEK GESSEK
ARANZACJE: Q-REK
PRZYGOTOWANIE WOKALNE: ANITA KUREK
REJESTRACJA / MIKS / MASTERING: PRZESTRZEŃ KREACJI NIEMOŻLIWYCH
PRODUKCJA: Q-REX
ART WORK: ANNA STEBLECKA
INSTRUMENTY PERKUSYJNE I WOKAL GOŚCINNIE W UTWORZE TARGETY: JOSE TORRES I ANITA KUREK
 

„STOP” to chwila pochylenia się nad problemami w relacjach z innymi i samym sobą.

W tym dźwiękowym pejzażu próbuję opisać częste zmagania naszej psyche malowane w różnych rytmach i tematach: od asertywności i perfekcjonizmu do życia pod dyktando celu, od straty bliskiej osoby do ucieczki; wszędobylska promocja i reklama, nierzadko spotykane postawy narcystyczne, wszystko to nie ułatwia odpowiedzi na pytanie, jak żyć, jak osiągnąć własny cel, jak naprawdę być sobą w swoim życiu?

Może ta muzyczna refleksja zawarta w 13-tu piosenkach pozwoli przybliżyć się do własnej, niepowtarzalnej odpowiedzi? Tego serdecznie życzę Wszystkim, którzy po tę płytę sięgną, nie wykluczając siebie samego.  

Jacek Gessek
 

Mp3 (demo 13 utworów):


Płytę można zamówić poprzez formularz kontaktowy.

 

 

 

 

 

Podziękowania

Szczególne podziękowania dla Anity i Mateusza Kurków, dzięki którym „STOP” w ogóle mógł powstać. Tylko wielka cierpliwość i talent Anity w pracy wokalnej ze mną oraz zapał i piękne aranżacje Mateusza sprawiły, że ta już druga po „Serce w usterce” (2014) płyta mogła się ukazać.

Jose Torresowi (wokal i instrumenty perkusyjne) i Anicie Kurek (wokal) dziękuję za piękne urozmaicenie płyty w piosence „Targety”.

Annie Stebleckiej dziękuję za impresje okładkowe, a Karolinie Rybickiej za video-klip promujący utwór „STOP” - entuzjazm ich młodości niech trwa zawsze.

Panu Bogdanowi Białkowi, Redaktorowi Naczelnemu oraz Redakcji „Charakterów”, dziękuję za objęcie płyty patronatem, to dla mnie wielki zaszczyt. Lektura Państwa Pisma była i jest dla mnie ważną i częstą inspiracją.

Serdecznie dziękuję panu Wojciechowi Eichelbergerowi za pochylenie się nad moimi zmaganiami muzycznymi na pograniczu psychologii i jakże cenne słowa wsparcia.

Panu Prezydentowi Michałowi Zaleskiemu i Gminie Miasta Toruń dziękuję bardzo za kolejną już pomoc na mojej muzycznej drodze.

Panu Janowi Wachowiakowi za wygładzenie czujnym okiem niedociągnięć językowych.

Dziękuję moim Wszystkim Bliskim za cierpliwość i ciepło, bym i ja mógł się na chwilę zatrzymać dla tych kilku dźwięków… bo o STOP tu właśnie chodzi…

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.